/Files/images/OLGA_WEB 1.JPGНаші лідери

Члени Правління

Батіщева Ольга

виконавчий директор, старший викладач Національного університету “Острозька академія”

Громадська діяльність Батіщевої Ольги зосереджена на впровадженні принципів відповідального демократичного лідерства у роботі молодіжних громадських організацій. Вона має значний досвід викладацької та дослідницької роботи, а також досягнення у науковій сфері як в Україні, так і за кордоном. Отримавши науковий ступінь кандидата наук у галузі державного управління у 2007 р., вона продовжує працювати над розробкою проблематики у сфері управління громадськими на державними організаціями, а також вивчає практику впровадження громадянської освіти.

Ольга є автором університетських курсів з державного управління, державної політики, менеджменту громадських організацій, які вона викладає у Національному університеті “Острозька академія”. Також Ольга є автором численних наукових статей, посібників з менеджменту громадських організацій та монографії, присвяченої проблемам культурної політики. Неодноразово брала участьу міжнародних конференцій в університетах США, Великобританії, Польщі, Хорватії тощо.

Своїми високими професійними навичками, досягненнями у науковій, викладацькій та громадській діяльності Ольга завдячує своїй участі у зарубіжних освітніх, наукових та програмах професійного розвитку за сприяння урядів Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Республіки Польща. Зокрема, вона є випускницею магістерської програми Нью-Йоркського університету за фахом державне управління та публічне адміністрування в рамках програми ім.Едмунда Маскі (Програма сприяння свободи), програми стажування у законодавчих зборах США, парламентах Шотландії, Великобританії (програма ім.Джона Сміта) та Польщі (програма Фундації ім. К. Скубішевського Міністерства закордонних справ Республіки Польща).

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi